• Свеж
MagiDeal 1 Пар Агол Сигнал Светлина 63136902765 Комбинација Светлина Замена Собранија Индикатори Одговара за BMW 4D E46 1998-2001 Компоненти

MagiDeal 1 Пар Агол Сигнал Светлина 63136902765 Комбинација Светлина Замена Собранија Индикатори Одговара за

Buyers rating:
DEN 623.76

Од стока

Направени на квалитетот акрил, многу издржливи.Напредни производна технологија, висока сигурност и високи перформанси.Едноставен за инсталација, без модификација е потребно.Директно замени за стари или скршени светла.Дел Број : 63136902765, 63136902766. Ќе се најде она што го сакате во Спортот & Отворено, Насловна & Кујна, Убавина, Облека, Здравје и Домаќинство, Tools & Подобрување, Автомобилски Делови и др.Опис : - Направени од квалитетот акрил, многу издржливи. - Напредно производна технологија, висока сигурност и високи перформанси. - Лесно да се инсталира, нема промена потребни. - Директна замена за стари или скршени светла. - Дел Број : 63136902765, 63136902766.Спецификација : - Материјал : Акрилик - Производителот Дел Број : 63136902765, 63136902766 - Леќа Боја : Сива - Fitment : - За 3 Серија E46 4 D 98-01 Size Табела : 17.5x12.5x14.5cm/6.89x4.92x5.71inch Package Вклучува : 1 Пар Агол Сигнал Light Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Карактеристиките

- Material:
Acrylic
- Manufacturer Part Number:
63136902765, 63136902766
- Lens Color:
Gray
- Fitment:
- For 3 Series E46 4D 98-01 :
Size Chart:
17.5x12.5x14.5cm/6.89x4.92x5.71inch :
Package Includes:
1 Pair Corner Signal Light :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Вака можеби ќе ви се допадне