• Свеж
Аквариум Филтрација Носителот водовод Филтер за Планината Цевка Риба Резервоарот Цврсто Држете Црево водовод Одредување на Менгеме Аквариум Алатка Професионалн?

Аквариум Филтрација Носителот водовод Филтер за Планината Цевка Риба Резервоарот Цврсто Држете Црево водовод

Buyers rating:
DEN 312.96

Од стока

5. Боја : Сина. 4. Должина : Околу.11.8*2.5*6cm/4.65*0.98*2.36 во. 2. Компактна големина и лесно да се зацврсти.Важат за речиси сите видови на тенкови. 3. Може да се одржи до 1,2 см стакло.Помалку простор, лесна инсталација. 1. Се направи на работа на резервоар за чистење и вода се менува многу полесно.Цврсто држете го цревото, се уверам не се лизгаат.Аквариум Филтрација Носителот водовод Филтер за Планината Цевка Риба Резервоарот Цврсто Држете Црево водовод Одредување на Менгеме Аквариум Алатка Професионално Обработени.Материјал : Plastic Length : Прибл.11.8*2.5*6cm/4.65*0.98*2.36 in Color : Blue Suitable за вода, цевки со дијаметар 12/16 MMSuitable за риба резервоарот подолу 12.5 MM челик ѕид thickness Packing Листата : 1pcs Holder Package Including1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне