• Свеж
се движат кеси,за венци кутии Заштита Од Прашина Inflatables од Влага & Штета Високи Вештачки Расклопуваат Дрвја Рециклиран Материјал

се движат кеси,за венци кутии Заштита Од Прашина Inflatables од Влага & Штета Високи Вештачки Расклопуваат

Buyers rating:
DEN 240.00

Од стока

Се засилуваат рачки – елката Торба карактеристики засилен рачки кои го прават тоа лесно да се носи на складирање чантата насекаде.Издржливост можете да им верувате, без разлика колку се тешки торба.Материјал : Оксфорд.Дали ги чувате вашиот елка торба во гаражата, таванот, барака или дома, вашата елка ќе биде подготвен за следниот одмор.Овие елка кеси може да се заштедат време, проблеми и простор.Се засилуваат рачки – елката Торба карактеристики засилен рачки кои го прават тоа лесно да се носи на складирање чантата насекаде.Издржливост можете да им верувате, без разлика колку се тешки торба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне