• Свеж
Блескавата Не е Лесно да се Падне, 10pcs Заб Кристал Украси, Заб Дијамантски Накит Комплет, DIY Дома Ноктите Оркестарот Нокти Продавница за Заб Оркестарот

Блескавата Не е Лесно да се Падне, 10pcs Заб Кристал Украси, Заб Дијамантски Накит Комплет, DIY Дома Ноктите

Buyers rating:
DEN 177.36

Од стока

Одлични алатки за DIY аматерски на ноктите и забите декорација.Ако се стави на правилно, тоа ќе не е лесно да се падне за долго време.Добро спакувана во пластична кутија безбедно и нема да се скршени.Направи вашите заби поубаво, направете ја вашата насмевка со повеќе сјајна.Усвојување на високо квалитетни акрил, блескавата одраз површини.опис на стоката : Овие украси може да се држи на површината на забот со лепак, кој се подобрат вашите заби и направете ја вашата насмевка повеќе атрактивни.Тие се лесно да се стави на и ќе остане за долго време доколку се користи правилно.Исто така можете да се држи ги на прст ноктите и да ги користите со вашиот имагинација.Тие доаѓаат со пластична кутија, па може да се стави во кутија без да се грижиш за губење на нив.Тоа е совршена декорација за секој кој сака убавината.Функција : Усвојување на високо квалитетни акрил, блескавата одраз површини.Одлични алатки за DIY аматерски на ноктите и забите декорација.Ако се стави на правилно, тоа ќе не е лесно да се падне за долго време.Добро спакувана во пластична кутија безбедно и нема да се скршени.Направи вашите заби поубаво, направете ја вашата насмевка со повеќе сјајна.Spezifikations : Материјал : Акрилна Боја : Бела Дијаметар : 0.2 cm / 0.078 Кутија Големина : 6 x 3.2 x 0.7 cm / 2.36 x 1.26 x 0.27 Количина : 10pcs по кутија Тежина : 6g(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 Кутија(10pcs) x Заби Украси Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне