• Свеж
AIBIANOCEL 2 Оддел за Ручек Торба за Мажи Жени, Leakproof Изолирани Торба Ладилник за Работа, Училиште,Пикник,Патување

AIBIANOCEL 2 Оддел за Ручек Торба за Мажи Жени, Leakproof Изолирани Торба Ладилник за Работа, Училиште,Пикник,Патување

Buyers rating:
DEN 671.76

Од стока

Има поголем капацитет од традиционален ручек кеси и е повеќе погоден за секојдневниот живот.ЧУВАЊЕ на ЛАДНО ИЛИ ТОПЛО : внатрешниот слој е направен од изолација алуминиумска фолија обвивка, и надворешниот слој е направен од високо-квалитет 600 D лесна најлон ткаенина, опремени со висок квалитет на метал патентите, што го прави ова изолирани ручек торба цврсти и издржливи.Заштита со водоотпорен материјал површина, нашиот ручек кутија tote е отпорни на нечистотија или абразија, Тоа е лесно да се чисти Ако сос spills внатре, ве молиме избришете го со влажна крпа или салфетка.Одлична Услуга-Секој ручек торба е покриен со доживотна гаранција.Вклучувајќи ручек и ужина, можете исто така да се стави некои огледало, шминка алатки, мали чаши, juicers, и чадори како жените ручек торба за на работа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне