• Свеж
ZXCC Безжични Полнење Dock Станица, Магнетни 15W 4 во 1 Брз Безжичен Полнење Стојат Станица CE ЧИ Сертификација за iPhone/ 12 11 X XS MAX Pro 7 8 С Плус за да се Види за Слушалка

ZXCC Безжични Полнење Dock Станица, Магнетни 15W 4 во 1 Брз Безжичен Полнење Стојат Станица CE ЧИ Сертификација

Buyers rating:
DEN 1183.20

Од стока

[4 ВО 1 БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ] - Магнетни безжичен полнач може да ви наплати за телефон, Погоден за Гледање, погоден за слушалка, погоден за iphone/ 7 8 X XS MAX 11 12 13.Производ стандард : Чи standard Compatible текст : поддршка PD adapter Interface : ТИП-CInput напон/тековни : 9 V-2 A/12 V-2 AMobile телефон излезна моќност : 15 W (Макс)Види излезна моќност : 2. [SMART БЕЗБЕДНИ БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ ПОДЛОГА] - Интелигентни температура систем за заштита за сите-коло заштита од над-полнење, во текот-напон, над температурата и над се-актуелни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне