• Свеж
LODFIBER GLC-BX40-D-јас Cisco Компатибилен 1000BASE-BX-D Биди SFP 1550nm-TX/1310nm-RX 40km ДОМ Transceiver

LODFIBER GLC-BX40-D-јас Cisco Компатибилен 1000BASE-BX-D Биди SFP 1550nm-TX/1310nm-RX 40km ДОМ Transceiver

Buyers rating:
DEN 520.80

Од стока

GLC-BX40-D-I. Cisco GLC-BX40-D-јас се Компатибилни. 1000 BASE TX1550/RX1310nm 40km transceiver.LODFIBER GLC-BX40-D-јас Cisco Компатибилен 1000 BASE-BX-D Биди SFP 1550nm-TX/1310nm-RX 40km ДОМ Transceiver 100% Cisco Компатибилен 1000 BASE TX1550/RX1310nm 40km transceiver Спецификации : Дел Број : GLC-BX40-D-јас Форма Фактор : SFP Вид Уред : Transceiver модул Апликација : 1000 BASE Трансфер на Податоци го Оценувате : 1 Gbps бранова Должина : TX1550/RX1310nm Макс Далечина : 40km Влакна Тип : SMF Конектор : Симплекс LC Температурата на работа : 0~70 °C во Согласност со MSA SFP Спецификација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне