• Свеж
HHWKSJ Преносни Bluetooth Звучници,Bluetooth 4.2 Безжична Мини Звучник, 360 Опкружувачки Звук & Богата Стерео Бас,8H Изведба,Водоотпорен за Патување, на Отворено, и Дом и Партијата

HHWKSJ Преносни Bluetooth Звучници,Bluetooth 4.2 Безжична Мини Звучник, 360 Опкружувачки Звук & Богата Стерео

Buyers rating:
DEN 2215.20

Од стока

Функција : Апсолутно неверојатен квалитет на звукот, силен бас, нераскинливо treble, сите-метал дизајн, добро се чувствуваат, едно-копче hands-free повик, гласовен потсетник, моќ-исклучување меморија, поддржува ТФ-картичка/Bluetooth.Долго-траен батеријата : вграден-во 2000 m Ah батерија, ниска потрошувачка на енергија, стабилни перформанси, може да се користи за околу 8 часа во целосно наполнетата држава.Bluetooth 4.2 е сигурна и стабилна, сигналот е стабилна, и анти-мешање е силна, и тоа е лесно да се размислува за квалитет на звукот.Едноставен допир на копче, мода и убава на допир копче е повеќе прикажува, и можете да го испратите.Ви благодариме за вашата поддршка и доверба во нашата продавница, ние ќе продолжиме да работиме напорно.Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви послужи додека сте задоволни!.Bluetooth функцијата : верзија 4.2 Говорникот единица : 70mm звучник +5090 diaphragm Volume прилагодување : knob подесување, допрете keys Box материјал : дрвена кутија + крпа мрежа panel Rated моќ : 5 WOperating опсег : 10 метри бариера-слободен distance Battery капацитет : 2000 m Ah Product големина : 198* 108* 73mm Connection метод : Bluetooth, У диск, 3.5 mm аудио влез, ТФ card Use сценарија : гледање филмови, играње игри, забава, јога, заводот.Пакет Листи и тоа : 1 * Bluetooth Speaker1 * Полнење Cable Although нарачката е завршена, нашата услуга не е завршена.Твое е дефинитивно најголемата мотивација за мене.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи wholeheartedly.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне