• Свеж
DDH Универзална Чекан, 10 во 1 Универзална Чекан Помине Пиштол Клешти Клуч Клуч Клешти Клешти Машини за Домаќинство Алатки (Боја: црвена)-1 Дел

DDH Универзална Чекан, 10 во 1 Универзална Чекан Помине Пиштол Клешти Клуч Клуч Клешти Клешти Машини за Домаќинство

Buyers rating:
DEN 1466.40

Од стока

, и цемент ноктите не ќе бидат деформирани, искривени или скршени. Единствени мултифункционални дизајн. Фалсификувани со специјална алатка челик, многу издржливи.За обичните цевки, можете да го затегнете ги.Тоа може да се поместуваат, што е надвор од дофат на обичните чекани, но тоа може да.Мултифункционален чекан (10 функции) : 1. На склопување за дупчење дупки во тешко предмети или дупчење дупки во плочки. Тоа има функции на шрафцигер, рамна сечилото шрафцигер и Филипс шрафцигер.Дупка ќе се drilled брзо, и на плочка нема да падне или да се прекине. Тоа може да се користи како клуч; тоа може да биде прилагодена од мали до големи. (Се наплаќа метален лист)7. Капа ноктите може да се повлече, освен.Големина : 200 * 110 mmnote : Поради разликата во екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата. (Метод : Користете склони шрафцигер за да ја ротирате со рамна глава шрафцигер 45 степени на плочка. Може да се користи како Број 8 Vise, нишка сечење и ноктите под спецификации : Боја : црвена handle Hammer материјал : висок јаглероден челик, алатка steel Handle материјал : steel Whether експлозија-доказ : Yes.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне