• Свеж
TIANC Масло-Апсорбирање на Вулкански Соочуваат со Ролери, Обновливи Лицето за нега на кожата Алатка Лицето Чистење на Масло Апсорпција Ролери На Топката(Розева)

TIANC Масло-Апсорбирање на Вулкански Соочуваат со Ролери, Обновливи Лицето за нега на кожата Алатка Лицето

Buyers rating:
DEN 1728.00

Од стока

Ова се соочуваат со ролери е направен од вистински вулкански камен, кој soaks до вишокот на масло веднаш.Тоа?s нашата тајна за свежа, блесок-слободен кожата секое време.Тркалање на камен ролери низ вашата кожа се чувствува небесен, како мини фацијална масажа.Ров вашиот jade ролери и ги користат нашите 2-во-1 Mattifying лице ролери за мрсна и акни склони кожата.Нежно се тркалаат лицето ролери топката преку вашата Т-зона или било каде кожата е сјајна.Дека?s тоа.Таа има силна масло контрола способност и да може ефективно да се отстрани вишокот на масло на површината на кожата и во порите.Да се исчисти, пресврт на ролери?s прстен за отклучување, и да се повлече од камен.Миење со нежно чистење, исплакнете, и воздушно сува пред заклучување назад во.Материјал : ABS + вулкански rock Quantity : 1 Pc Color Како што е прикажано во picture Package се Вклучени : 1pc Лице Масло Апсорбирање на Roller Size : 7.5*3cm It е направен од вулканска кал и минерали, од страна на висока температура и посебна технологија.Таа има силна масло контрола способност и да може ефективно да се отстрани вишокот на масло на површината на кожата и во порите.Се елиминира toxin во долниот слој на кожата, ја прават кожата чиста и нежна.По употреба, тоа може ефективно биланс на нафта лачење, спречување на појава на акни, акни, акни и други ефекти.По чистење, ве молиме суво време.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне