• Свеж
Круг Килим Розова Љубов Еднорог Бебе Игра Салата Мат Playmat Активност Салата Кат Мат за Деца Детска Мека Спиење Мат 27.6x27.6 инчи

Круг Килим Розова Љубов Еднорог Бебе Игра Салата Мат Playmat Активност Салата Кат Мат за Деца Детска Мека Спиење

Buyers rating:
DEN 261.60

Од стока

Областа килим не е многу дебела, но таа се чувствува многу меки и удобни, и невидливо многу кратко пената е многу лесно да се чисти и да се грижи за.Тоа може да се мијат со ладна вода и може да биде машина за измиени.4 IN (70x70/80x80/100x100cm).Купување на таков тепих за вашето бебе или домашно милениче ќе се допаѓа многу. -Печатење со богати бои и јасни обрасци.Тоа не е како долга коса тепих, тоа е тешко да се исчисти ако soiled.-Подот мат содржи висока густина простор меморија еластична памук interlayer, кои можат ефикасно да се олесни притисокот на нозете.Тепихот е многу лесно да се чисти.Карактеристики : -100% полиестер влакна.Површината на подот мат е отпечатена со убави графики, кои може да обезбеди најубавиот украс за спална соба, дневна соба, купатило, игра соба,троседот, итн. -Нашата област килими се многу погодни за бебе соби и детски соби.Бебето може да ползи, спиење и да се играат игри слободно на тоа.Answer : ___________________________ Note : По транспорт, подот мат неизбежно ќе треба некои набори, која може да се врати за неколку дена. -Лесно да се чисти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне