• Свеж
84 Пакет Сликарство Pen Set 48 Обоени Сјајот Гел Пенкала и 36 Бои Двојна Совет Маркери за Возрасни Боење Книги за Цртање Скицирање Куршум Весник Calligraphy

84 Пакет Сликарство Pen Set 48 Обоени Сјајот Гел Пенкала и 36 Бои Двојна Совет Маркери за Возрасни Боење Книги

Buyers rating:
DEN 671.76

Од стока

★ЕДИНСТВЕНИ БОИ OPTIONS никогаш не Сте имале маркер сет доста ова различни.Ќе добиете голем број на живописни, високо пигментирани бои.Секој сет содржи основните бои и комплементарни бои, и се вклопуваат убаво за дополнителна димензија на вашиот уметнички дела.Нека вашиот мајсторство расте со овие вода боење пенкала!И да се создаде уметничко дело, како што вие никогаш не сте пред!. ★ДВОЕН ИЗБОР 84 pc пенкала, вклучувајќи 48 бои гел пенкала и 36 двојна совет пенкала.Купување на еден сет е еквивалентно на свој сет на двојно чело пенкала и сет на неутрален пенкала.Можете да поседувате два вида на пенкала, наместо да плаќаат екстра пари. ★БРЗО СУШЕЊЕ Четка Маркери се користи Вода-базирани боја мастила, без мирис, нетоксичен, бои може да бидат распоредени и се меша со вода.нема потреба да се грижиш за smudges и дамки. ★ВИСОК КВАЛИТЕТ ПАКЕТ жив пенкала се спакувани во високо-квалитетни платно кеси и PVC кеса, која не само што ќе изгледа уредно, но исто така лесно да се справи со, погоден за дома, на училиште, и користење.Можете да им даде на овој пенкала како подарок за вашата сопруга, сопруг, децата и родителите.Тоа е дизајнирано за да се задоволат темперамент на сите луѓе. ★ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Клиентите е нашиот врвен приоритет.Ако не сте задоволни за нашите двојна совет уметност маркери, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе добие целосна наплата или замена веднаш.Пакет Вклучувајќи: 48 PC сјајот гел пенкала *1 36 PC двојна совет четка пенкало*1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24
CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња
  • Свеж
Се проценува:

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња

Вклучува хартија меша стап.Вклучува атрактивна, обновливи калај.Избрани алатки за цртање за широк спек�

DEN 670.80