• Свеж
Стакло Лицето Cupping Set - 4pcs Силикони Вакуум Вшмукување Лице Масажа Чаши Анти Целулит Лимфниот Терапија Поставува за Очи, Лице и Тело (Роуз црвено)

Стакло Лицето Cupping Set - 4pcs Силикони Вакуум Вшмукување Лице Масажа Чаши Анти Целулит Лимфниот Терапија

Buyers rating:
DEN 479.76

Од стока

4 инчен / 1 cm.Помага да се зголеми циркулацијата на крвта, намалување на фини линии, мазни кожата, подобрување порите, да се подобри и да се стимулира колаген, еластин, лимфна дренажа, течност дренажа, и лицето контура.Користете го вашиот нега на кожата производи за 10-15 минути на ден.Големите може да се користи за делови од телото, како што оружје.Функција : Стакло cupping масажа зголемува протокот на крв како вшмукување се применува, така кислород и хранливи материи можат да бидат доставени до клетки на кожата полесно.Повторете додека постојано се движат кон крајот на масажа линија.Дизајниран со висок квалитет на стакло и силика гел, тоа е погоден за медицински третман и примена.На различни дијаметри на секоја чаша масажа првенство се за 2.Може да се види бојата на ткивото преку купот да ви помогнат со вашиот утврдување на висината на стагнација во ткивата.Класични и отстранлив силикони сина блузи.Материјал и Големина на : можете да изберат правото големина според различни делови од телото.Она што Ќе Стакло Лицето Чаши Направи за Вас на Ѕвонење и го подигнете вашиот лицето muscles Speed до регенерација на tissues Increase крвта слаба circulation Reduce брчки и фини lines Reduce кеси може да имате под eyes Stimulate производство на природен collagen Slow надолу процесот на стареење преку подобрување на протокот на крв Зошто се користи стакло? Овие јасно чаши се одлична видливост и силна вшмукување.Лицето cupping го стимулира производството на колаген кој ќе им помогне на редефинирање на вашата лицето контури и враќање на сиромашните напнатоста во мускулите.Лесен за употреба и чиста, со силна вшмукување, преносни адсорпција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24
CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња
  • Свеж
Се проценува:

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња

Вклучува хартија меша стап.Вклучува атрактивна, обновливи калај.Избрани алатки за цртање за широк спек�

DEN 670.80