• Свеж
Тетоважа Пигмент Шише Трајни Мастило Шише за Почетници за Тетоважа Материјали за Тетоважа Салон за Тетоважа Уметник

Тетоважа Пигмент Шише Трајни Мастило Шише за Почетници за Тетоважа Материјали за Тетоважа Салон за Тетоважа

Buyers rating:
DEN 1855.20

Од стока

Направени од високо квалитетни пластични материјал, издржлив, здрав за долг животен пат.Направени од високо квалитетни пластични материјал, издржлив, здрав за долг животен пат.Професионален дизајн, одлична за чување тетоважа мастило, пигмент или друга течност, итн.Во голема мера се намали загадувањето на воздухот на пигмент во шише, безбедно и санитарни.На musthave додаток за нови почетници или професионална тетоважа уметници.?.Транспарентен дизајн е лесно за вас да се идентификуваат бои, удобен и пракса.Направени од високо квалитетни пластични материјал, издржлив, здрав за долг животен пат.Транспарентен дизајн е лесно за вас да се идентификуваат бои, удобен и пракса.Во голема мера се намали загадувањето на воздухот на пигмент во шише, безбедно и санитарни.Професионален дизајн, одлична за чување тетоважа мастило, пигмент или друга течност, итн.На musthave додаток за нови почетници или професионална тетоважа уметници.

Карактеристиките

  :

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24