• Свеж
GYETAGCV Завртка 50/100pcs М1 М1.2 М1.4 М1.7 М2 М2.3 М2.6 M3 M3.5 М4 Црна Челик Мини Микро Крстот Филипс Круг Пан Главата Само Тапкање Дрво Завртка Никел Галвански Елемент (Должина : 16mm, Г

GYETAGCV Завртка 50/100pcs М1 М1.2 М1.4 М1.7 М2 М2.3 М2.6 M3 M3.5 М4 Црна Челик Мини Микро Крстот Филипс Круг

Buyers rating:
DEN 633.60

Од стока

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : јаглероден челик (површината позлатен).Големина =d(навој дијаметар)x L(конец должина).Навој дијаметар : . 1mm / 1.2 mm / 1.4 mm / 1.7 мм / 2mm / 2.3 mm / 2.6 mm / 3мм / 3.5 mm / 4mm.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Широко се користи во домот, кујна, електроника, комуникација и сл.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне