• Свеж
G Вистински се Допре До Наслика K23 Брилијантен Сребро 0.68 мл/20ml

G Вистински се Допре До Наслика K23 Брилијантен Сребро 0.68 мл/20ml

Buyers rating:
DEN 1560.00

Од стока

се справи нула поправка се допре до пенкало за покривање на мали гребнатини, камен чипс од боја.Вклучува и пенкало, четка за двете парична казна гребнатини и поголеми чипови.Ја спречува боја дамки од влошува.Го подобрува изгледот на вашето возило и повторно станува својата вредност.Не напорно триење е потребно.Работи како и редовни пенкало или четка.Ова се допре до пенкало е исполнет со околу 20ml на висок квалитет на боја и лесно да се користи четка.На врвот на четката не е затнување.Бојата е професионално се меша и се означени со боја код.Пенкало има метал совет на за одлична точност и четка да се покрие поголема штета.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне