• Свеж
PULABO Убаво Design1 Компјутери Ткаени Ратан Играчка Безбедност Ратан Топката DIY Занаети Милениче Џвакање Играчка за Зајакот Лилјаци Хрчак Мачиња Играње на Трошоците-Еф?

PULABO Убаво Design1 Компјутери Ткаени Ратан Играчка Безбедност Ратан Топката DIY Занаети Милениче Џвакање

Buyers rating:
DEN 88.80

Од стока

Материјал : Ратан.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Не-токсични Природни ратан,ефикасни вежби : трчање, скокање, чувствителен реакција.PULABO Убаво Design1 Компјутери Ткаени Ратан Играчка Безбедност Ратан Топката DIY Занаети Милениче Џвакање Играчка за Зајакот Лилјаци Хрчак Мачиња Играње ефективни и Добар Квалитет.Материјал : Rattan Non-токсични Природни ратан,ефикасни вежби : трчање, скокање, чувствителен reaction Please да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Пакет Including1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне