• Свеж
XIAOYAOJING Верверица Форма Кутре Џвакање Играчки за Миленичиња Снабдување со Звук Подигање (Brown)

XIAOYAOJING Верверица Форма Кутре Џвакање Играчки за Миленичиња Снабдување со Звук Подигање (Brown)

Buyers rating:
DEN 87.60

Од стока

Направени од corduroymaterial, не-токсични и мека.Совршено дизајнирани за кученце,мали и средни кучиња кои се полесни chewers.Со shrilling звук кога се исцеди тоа е супер привлечат кучиња внимание & се возбуди својот љубопитен и тогаш се чувствува тоа.Паралелно со вашите миленици, обезбедува долготрајни забава и се бори против нервоза и досада.Одлично за интерактивни и забава.Пакет се вклучени : 1 /3 еез куче џвакање играчки.Услуги на клиентите : Со XIAOYAOJING, ти си преземање на никаков ризик со купувањето.Само кажи ни какви прашања имате и ние ќе се потрудиме да ви даде најмногу задоволително решение.Ве молиме да проверите на нашата storefront за повеќе производи и други договори кои се на чекање за вас!.Материјал : Крпа Големина : Околу 28*25cm Боја : Како на Сл Количина : 1/3 компјутери куче џвакање играчки Пакет се вклучени : 1/3 компјутери x милениче играчка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне