• Свеж
Playtex Оброк Шепа Патрола Плочи за Девојки - Пакување од 3

Playtex Оброк Шепа Патрола Плочи за Девојки - Пакување од 3

Buyers rating:
DEN 249.60

Од стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Високите страни да им помогне со scooping.Издржлив и лесен за чистење.BPA Free.Број На Модел : 10078300029004. BPA-free , се Сече право на плоча, долго-траен графика.Помага да се направи оброци повеќе да се забавуваат со светли бои и забавен карактер дизајни.Микробранова-безбедно чинии и чаши за само за да одмрзнете.Помага правилно дел храна за деца е стомакот , Не се лизга на дното помага во спречување на неуредна spills.Дизајниран да ги споделите со мали деца држете лажица и вилушка во различни позиции како што се истражуваат.Плитки лажица го прави полесно за години да заштита од гребење и отстранување на храна.Уникатен вилушка дизајниран за лесно лажичка храна, како тестенини и ориз.Пред првата употреба по секоја употреба, се мијат во топли, сапуница вода и исплакнете темелно.Машина за миење садови безбедно.Топ рек само.Playtex Оброк Плочи помогне на вашето дете да биде повеќе независни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне