• Свеж
AJooED ноќта на Вештерките Партија Декорација 13.8 Виси Духови, Симпатична Летање Тиква Дух за Двор Патио Тревник Градина Партија Décor и Празник Украси (Портокал,1pc)

AJooED ноќта на Вештерките Партија Декорација 13.8 Виси Духови, Симпатична Летање Тиква Дух за Двор Патио Тревник

Buyers rating:
DEN 119.52

Од стока

【Подготвени за ноќта на Вештерките】 13.8" во должина.Не-Токсични.Ги исполнуваат општите играчка стандард.Децата Безбедно.И тоа е направен од висок квалитет на текстил и пластика, оваа ноќ на Вештерките духот decors се издржливи и може да се користи за следната ноќ на Вештерките. 【Лесен за инсталација】Доаѓа со низа.Може да се закачени на ѕидови, врати, прозорци, дрвја и тремот каде плаши вашите пријатели!Тие се лесни, така што ќе не мора да користите било која од нокти или завртки да се откажам нив. 【Голема Вредност Страшно】 симпатична летање виси тиква дух со различна боја облека ви помага да се создаде гаден симпатична и страшно атмосфера за било ноќта на Вештерките настани. 【Реални Бараат】 Совршен избор за темата ноќта на Вештерките партија украси.Совршена големина за вашиот прозорец, врата и дрво декорации.Најдобра внатрешна и надворешна декорација за ноќта на Вештерките тематските партија,додадете различни и повеќе да се забавуваат на вашата декорација. 【100% Задоволителна Услуга 】 се Чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем во врска со производот, ние ќе се реши во рок од 24 часа.Функција : Одлична декорација на ноќта на Вештерките, најдобрите ноќта на Вештерките партија избор.Еко-пријателски и одличен подарок во ноќта на Вештерките партија.Материјал : Крпа Боја : Портокалова,Бела,Зелена Големина : 36cm*17cm Пакет се Вклучени : 1/3 x Духот на ноќта на Вештерките Декорација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња
  • Свеж
Се проценува:

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња

Вклучува хартија меша стап.Вклучува атрактивна, обновливи калај.Избрани алатки за цртање за широк спек�

DEN 670.80