• Свеж
JIANHE 10PCS/МНОГУ Железо/Челик/SUS304 Пролет Натоварени Случај Кутија Тока за да се Префрлате Latch Фати Hasps R107 34.5x11.8мм Исклучителна (Боја : 304 од не ' Рѓосувачки Челик)

JIANHE 10PCS/МНОГУ Железо/Челик/SUS304 Пролет Натоварени Случај Кутија Тока за да се Префрлате Latch Фати Hasps

Buyers rating:
DEN 518.40

Од стока

Точка Име : Toggle Latch Hasps.Материјал : Железо/201 Нерѓосувачки Челик/304 од не ' Рѓосувачки Челик за избор.Големина : Види подолу големина.Количина : 10pcs/Многу.Модел : R107. Забелешка : вистинската боја на производот можеби има разлика се должи на phtotography или персонален компјутер разлика.10 PCS/МНОГУ Железо/Челик/SUS304 Пролет Натоварени Случај Кутија Тока за да се Префрлате Latch Фати Hasps R107 34.5x11.8mm Description и Спецификација : Точка Име : Toggle Latch Hasps Material : Железо/201 Нерѓосувачки Челик/304 од не ' Рѓосувачки Челик за optional Size : Види подолу големина Количина : 10pcs/Многу Мостра Слики : Вклучени во Пакетот : 10pcs/Lotx R107 Toggle Latch hasps(***1 LOT Е 1 SIZE, НЕ се МЕША)Добредојдовте на JIANJINA Куќа, јас сум многу среќен да ви послужи!.

Карактеристиките

Item Name:
Toggle Latch Hasps
Material:
Iron/201 Stainless Steel/304 Stainless Steel for optional
Size:
See below size
Quantity:
10pcs/Lot
 Sample Images:
Included in the Package:
10pcs/Lotx  R107 Toggle Latch hasps(***1LOT IS 1SIZE, NO MIX)
Welcome to JIANJINA House, I am very happy to serve you! :

Вака можеби ќе ви се допадне