• Свеж
2 во 1 Ballpoint Перо Пен - Вандербилт Commodores

2 во 1 Ballpoint Перо Пен - Вандербилт Commodores

Buyers rating:
DEN 477.60

Од стока

Пенкалото е компатибилен со повеќето паметни телефони и таблети, вклучувајќи i Phone, Android, Галакси, i Pad, Kindle, и многу повеќе. 5.75" должина го прави овој совршена големина пенкало.Силни метални градежни гарантира издржливост и долговечност на пен.Совршен за на училиште, на работа, канцеларија, дома, бизнис, извршен подарок, потписи.Ласерски Гравирани во НАС.Овој екран осетлив на допир перо ballpoint пенкало е мора да се има во денешниот екран осетлив на допир уред управувано светот.Непречено пишување ballpoint пенкало има rubberized совет на задниот крај за да се обезбеди подобрена навигација на било кој екран осетлив на допир уред.Практичност и удобност на ова пенкало е без граници!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне