• Свеж
Виолетова Змеј 4/5/5.5/6/6.5/7/7.5/8/9/10 Остар Раб Салон Коса за Сечење Shears - Pet/Куче Чешлање Ножици со Торба - Совршени за Берберот или домашно Милениче Groomer

Виолетова Змеј 4/5/5.5/6/6.5/7/7.5/8/9/10 Остар Раб Салон Коса за Сечење Shears - Pet/Куче Чешлање Ножици со

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

НАМАЛУВАЊЕ СОВРШЕНО ЗА СЕКОЕ ВРЕМЕ : Оваа совршена коса за сечење shears собата е изградена од рака-наострен Јапонски нерѓосувачки челик што го задржува својот остар раб до 3x подолго од редовно не ' рѓосувачки челик.Овие супериорен ножеви нема да се заклучи до или да се намалат во долго време, и да се осигура совршен сечење во секое време.ОСТРИ, НЕПРЕЧЕНО И ЕФИКАСНО : Со ситно усовршуваа ножот и совршен западната страна дизајн, обезбедување ќе се намали повеќе ефикасно.Ние помина повеќе време за нашите режа, така да може да функционира ефикасно и удобно.СЕЧЕЊЕ на КОСАТА ВО УДОБНОСТА : премиум ножици беа наменети за професионална бербер, тоа значи дека може да се стриже долго време и никогаш не искуство замор.кој е совршен за берберот или домашно милениче groomer.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ние сме толку сигурни дека ќе се заљуби во овие shears.Ќе се сретне со сите проблеми за време на употреба,ние willoffer слободни одржување услуги.ако некогаш сте незадоволни, ние ќе ви вратат полн со пари.без прашања праша.Големина : 4"/5"/5.5"/6"/6.5"/7"/7.5"/8"/9"/10"Материјал : 6 CRHardness : 58 HRC Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот Остар нож ,брзо сечење.Совршен за берберот или домашно милениче groomer.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне