• Свеж
Елката Ѕвезда Topper, Метал Божиќ Дрво Topper Ѕвезда Божиќ Декорација Glittered Дрвото-топ Ѕвезда за Празнична Божиќ Оркестарот Празник Украс или Дома Декор (Злато, 8 инчи)

Елката Ѕвезда Topper, Метал Божиќ Дрво Topper Ѕвезда Божиќ Декорација Glittered Дрвото-топ Ѕвезда за Празнична

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

✨【Елка Topper Ѕвезда Големина】Златен Сјај Ѕвезда дизајн со совршен големина 9.5 инчен * 8inch, цврсти батерии кутија со флексибилни прекинувач, Новите Надградби дизајн.Лесно да се вклопи со повеќето големини на елката. ✨【Метален Сјај Ѕвезда Дрво Topper】елката ѕвезда е направен од високо-квалитет лесни Еко метал, Многу цврсти, стабилни, еколошки.Сјајна метална без тешки тежина и опасност да остане безбедно во место на врвот од дрвото каде што припаѓа. ✨【Шупливи дизајн】На Божиќ Дрво Topper Ѕвезда усвојува шупливи дизајн, кој може да се користи со LED светла или string светла за подобар ефект.DIY свој елка сега, донесе доволно топол сјај на вашиот елка, а shinning со злато блеска, кои се сигурни да додадете поставен на вашиот празник декорација. ✨【Божиќ Glittered Дрво Topper Блескава Површина 】Со сјај во прав и sequins на површината, Божиќ ѕвезда topper ќе сјајна под светла, убава и око-фаќање, со вашиот Божиќ партија со незаборавни декорација. ✨【 Прекрасни Украси】елката topper одговара за украсување Божиќни тематските партија, куќа, подароци продавница, трговски центар, ресторан, продавници, канцеларии, хотели и други места што сакате да ги красат.Тоа е убав Божиќ подароци на вашите пријатели и семејството.Име : Метал Божиќ Дрво Врвот Ѕвезда, Сјајот Божиќ Ѕвезда Дрво Црвено Сребро Злато Topper за Божиќ Украси и Празник Сезонски Décor Спецификации : Материјал : Метал Големина : како што е прикажано Боја : како што е прикажано во сликата Количина : 1 Пакет Пакетот вклучува : 1 x Божиќ topper ѕвезда.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне