• Свеж
NCEDFYLER JY Мали Carabiner Keychain Клип, Пролет Snap Кука Круг Carabiner Прстен за Мажи Жени Ранец Paracord Додатоци

NCEDFYLER JY Мали Carabiner Keychain Клип, Пролет Snap Кука Круг Carabiner Прстен за Мажи Жени Ранец Paracord

Buyers rating:
DEN 215.76

Од стока

Carabiner копче клип одговара за сите ваши активности на отворено, како што се пешачење, лов, риболов, кампување.Други мини клипови се толку мали, тие се тешко да се справи.Добар подарок за денот на таткото, дипломирањето, birthday (роденден), диплома партија, корпоративни настани, Божиќ или некој посебен.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне