• Свеж
Bt95 Bluetooth Слушалки Earbuds Bluetooth 5.0 во Уво Мини погоден за носене Earpieces Безжична Neckband Спортски Слушалки за Телефон Црна

Bt95 Bluetooth Слушалки Earbuds Bluetooth 5.0 во Уво Мини погоден за носене Earpieces Безжична Neckband Спортски

Buyers rating:
DEN 59.76

Од стока

Со Bluetooth 5.0 чип, Bluetooth слушалка има висока брзина и стабилен пренос, со силна способност на анти-мешање.Тоа е погодно за користење на слушалка, која ги поддржува smart-допир.Со голем капацитет на батеријата, на безжична слушалка може да се работи за долго време.Тоа е удобен за носење на слушалка со ергономски во уво дизајн.Направени од премиум силикони, метал и електронска компонента материјалот, бучава поништување на слушалки е сигурен и издржлив.Должина на слушалки за на училиште е 12cm, ширина е 7cm и дебелината е 1cm.Тоа е погоден за вас да ги користите за дом, канцеларија, патување, спорт, итн.Опис : Со Bluetooth 5.0 чип, Bluetooth слушалка има висока брзина и стабилен пренос, со силна способност на анти-мешање.Тоа е погодно за користење на слушалка, која ги поддржува smart-допир.Со голем капацитет на батеријата, на безжична слушалка може да се работи за долго време.Тоа е удобен за носење на слушалка со ергономски во уво дизајн.Направени од премиум силикони, метал и електронска компонента материјал, безжична слушалка е сигурен и издржлив.Должина на слушалка е 12cm, ширина е 7cm и дебелината е 1cm.Тоа е погоден за вас да ги користите за дом, канцеларија, патување, спорт, итн.Точка Име : Безжичните Earphone Material : Метал,Силикони,Електронски Component Frequency Опсег : 20 Hz-20 KHz Impedance : 32ΩBluetooth Протокол Поддршка : HFP/A2 DP/AVRCPBluetooth Верзија : 5.0 Говорникот Дијаметар : 10.0 mm Earphone Капацитетот на Батеријата : 100m Ah (Вклучени)Големина Детали : 12cm x 7cm x 1cm/4.72" x 2.76" x 0.39" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Безжична Слушалка 1 x Полнење преку USB Кабел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне