• Свеж
X-DREE M3x6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Филипс Вози Пан Главата Само Прислушување Завртки 100pcs(M3x6mm 304 Acero Inoxidable Филипс Вози Пан Главата Roscado Tornillos 100 unids

X-DREE M3x6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Филипс Вози Пан Главата Само Прислушување Завртки 100pcs(M3x6mm

Buyers rating:
DEN 196.08

Од стока

Глава Дијаметар : 5.1 mm / 0.2"; Име на Производ : Само Прислушување Завртки; Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Авто Прислушување Завртки.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 32g; Глава Стил : Пан Главата.Тема Големина : M3 x 6mm / 0.12" x 0.24"(D*L); Диск Тип : Филипс(Tamaño rosca de : M3 x 6 mm / 0.12' 'x 0.24' '(D * L); Tipo де unidad : Филипс.Fastener Тип : Само Прислушување Завртки; Вкупна Должина : 7.5 mm / 0.3"(Tipo де sujetador : Tornillos rosca de; Longitud вкупно : 7.5 mm / 0.3' '.M3x6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Филипс Вози Пан Главата Само Прислушување Завртки 100pcs Designed со Филипс Пан главата,само-прислушување завртки и на 304 Нерѓосувачки Челик материјал.Лим завртки имаат остри теми кои се сече на материјал, како што се лист метал, пластика или дрво.Тие, исто така, направи одлични сврзувачки елементи за прикачување на метален хардвер за дрво, бидејќи целосно навој ударна дупка обезбедува добра задржување во дрво.Може да се користи за клима уред.Опис на Spanish M3x6mm 304 Acero Inoxidable Филипс Вози Пан Главата Roscado Tornillos 100 unids Diámetro де ла cabeza : 5.1 mm / 0.2' '; Nombre del producto : Tornillo rosca de; Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) компјутери x Tornillo де rosca Color директорот : Tono plateado; Материјал : Acero inoxidable 304 Peso : 32 g; Estilo де cabeza : Cabeza де cacerola Tamaño rosca de : M3 x 6 mm / 0.12' 'x 0.24' '(D * L); Tipo де unidad : Phillips Tipo де sujetador : Tornillos rosca de; Longitud вкупно : 7.5 mm / 0.3' '.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне