• Свеж
Ametric S1225 Инчен Челик Поттикне МПБ Опрема, 14-1/2 Сте 12DP, 25 Заби, 5/8 Инчи +/-1/16 Пилот Понесе (Б), 3/4 се Соочуваат со Широчина (С), 1-3/8 Инчен Центар Кол (H), 0.625 Инчен Центар Проекци

Ametric S1225 Инчен Челик Поттикне МПБ Опрема, 14-1/2 Сте 12DP, 25 Заби, 5/8 Инчи +/-1/16 Пилот Понесе (Б),

Buyers rating:
DEN 1634.40

Од стока

1-125-S1225 6. Челик Поттикне МПБ Опрема, 14-1/2 Сте 12 DP,. 25 Заби. 3/4" Се Соочуваат Со Широчина. 2.25 Инчен Надворешниот Дијаметар (OD). 1-125-S1225 Ametric Дел Број 643057 SKU Бр.Челик Поттикне МПБ Опрема 14-1/2 Сте 12 DP 25 Заби 5/8 Инчи +/-1/16" Пилот Понесе (Б) 3/4" се Соочуваат со Ширина (F) 1-3/8 Инчен Центар Дијаметар (H) 0.625 Инчен Центар Проекција (P) 1-3/8 Инчен Центар Проекција плус се Соочуваат со ширина 2.25 Инчен Надворешниот Дијаметар (OD) 2.084 Инчен Теренот Дијаметар (PD) Б Тип на Градба ,Цена е за еден степен на пренос со стандарден МПБ (минимум обичен понесе).За дополнителни трошоци овие брзини може да биде досадно, внесени и поставете зезнав.Ова е Оригинална неискористени Ametric производ директно од производителот Американски Метрички Corporation.Слики прикажани се само општо претставување на производот листата.Контакт Ametric за детали.Ако не видите големината вашата потреба ве молиме распрашува.Ние акции во текот 750,000 различни машини компоненти SKU е.НИЕ ги КОРИСТИМЕ НА ОБЈАВЕНИ e Bay/ ПРЕСМЕТУВА ПРЕВОЗОТ СТАПКИ.НИЕ НЕ MARKUP ОВИЕ ТРОШОЦИ.ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГО ТАКСИ ПРЕВОЗОТ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24