• Свеж
Јасно Пластика Суета Шминка Организатор, Козметички Палета Складирање Кутија, DIY Шминка Екранот Држачот за Шминка Четки, Кармини, Накит(2 Парчиња ), Акрилик Сад за Па

Јасно Пластика Суета Шминка Организатор, Козметички Палета Складирање Кутија, DIY Шминка Екранот Држачот за

Buyers rating:
DEN 407.76

Од стока

Не само што може да се стави кармин,пластовидно повеќенаменски екранот поставете исто така, има држачи за Четка Ноктите полирање eyeliners око сенки палети.Може да се користи за одржување и организирање на вашите eyelash четка, кармин, други козметички четки, пенкало, молив, итн. 2 слотови за да се прилагоди ширина на interlayer база на вашата потреба,да ги Задржи сите ваши makeups организиран и помалку преполни,и што ќе ви овозможи лесно да се најде она што ви треба.Со врежана пеперутка модели на површината,едноставен и елегантен,убава проѕирен сива или кафеава бои да се направи повеќе стилски и привлечни.Со врежана пеперутка модели на површината,едноставен и елегантен,убава проѕирен сива или кафеава бои да се направи повеќе стилски и привлечни.Вклучува индивидуални прегради на разни големини го Прави голем дар за убавина aficionado во вашиот живот.Отвори-топ дизајн ви овозможува да се види и да се потсетите на предмети лесно. 2 слотови за да се прилагоди ширина на interlayer база на вашата потреба,да ги Задржи сите ваши makeups организиран и помалку преполни,и што ќе ви овозможи лесно да се најде она што ви треба.Чувајте ги вашите омилени козметика, четки, и други додатоци на дофат на вашите прсти.ГОЛЕМИНА : 3.ГОЛЕМИНА на : 3.ГОЛЕМИНА : 10*6.Вграден-во четири-позиција две-слој партиција, која може да се состави по волја според потребите.ГОЛЕМИНА на : 3.Издржливи акрилик изградба дава изглед на стакло без breakability.Памук брис кутија доаѓа со капак кој може да се користи сам, чисти и dustproof, или можете да го отстраните поклопецот за да додадете кармин држачот.Направени од премиум акрил,одлични временски услови отпорни,здрав квалитетни и издржливи да ја користите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24
CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња
  • Свеж
Се проценува:

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња

Вклучува хартија меша стап.Вклучува атрактивна, обновливи калај.Избрани алатки за цртање за широк спек�

DEN 670.80