• Свеж
Healifty Универзална Бебе Шетач Организатор Бебе Шетач Виси Складирање Торба Пошта Голем Простор за Складирање Бебе Патна Торба Шетач Додатоци за Деца Бебе Розова

Healifty Универзална Бебе Шетач Организатор Бебе Шетач Виси Складирање Торба Пошта Голем Простор за Складирање

Buyers rating:
DEN 309.36

Од стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Повеќе Џебови шетач bag It е погодна за чување бебе шишиња, пелени, чаши вода и други предмети и може да ги задоволи вашите потреби.На здрав патент чува содржината безбеден и може да се користат со доверба.Тоа ќе ги задоволи сите на мајката барања и чување на бебе шишиња заедно со облека, крпи, долна облека и пелени.На креативен дизајн ќе ви даде прекрасно искуство и да ви донесе добро расположение.Особено широк отвор, го прави лесно да се најде essentials во оваа торба.Опис Дали сте во потрага за преносни шетач кеса што може да се земе надвор?Потоа можете да се погледне на овој симпатична пелена торба.Направени од високо - крај материјали, може да се користат со доверба.Удобен и убава печатење и свежи бои го прават тоа имаат добра декоративен ефект.Карактеристики - Боја : Розова.- Материјали : Најлон.- Големина : Околу 18. 00 X18. 00 X14. 00cm/ 7. 07 X7. 07 X5. 50in.- Тоа ќе ги задоволи сите на мајката барања и чување на бебе шишиња заедно со облека, крпи, долна облека и пелени.- Особено широк отвор, го прави лесно да се најде essentials во оваа торба.- На здрав патент чува содржината безбеден и може да се користат со доверба.- погоден за чување бебе шишиња, пелени, чаши вода и други предмети и може да ги задоволи вашите потреби.- На креативен дизајн ќе ви даде прекрасно искуство и да ви донесе добро расположение.Пакет Вклучувајќи 1 x Торба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне