• Свеж
X-DREE 2 парчиња 50мл Пластични Широк Устата Хемиска Лабораторија Reagent Шише Примерок Шише Браун(Bottiglia по campioni ди flacone da laboratorio во plastica един bocca larga da 2 ml e 50 ml

X-DREE 2 парчиња 50мл Пластични Широк Устата Хемиска Лабораторија Reagent Шише Примерок Шише Браун(Bottiglia

Buyers rating:
DEN 2095.20

Од стока

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 32g; Пакет Содржина : - 2 x Reagent Шише.Главната Боја : Кафена; Капацитет : 50мл.Устата Внатрешен Дијаметар : 20mm/0.78"(Diametro interno della bocca : 20mm / 0,78' '.Вкупната Големина (Прибл.) : 86 x 35mm/ 3.38" x 1.37" (L*D)(Dimensioni generali (circa) : 86 x 35 mm / 3.38' 'x 1.37' '(L * D). 2 парчиња 50мл Пластични Широк Устата Хемиска Лабораторија Reagent Шише Примерок Шише Brown It се користи во многу области, како што се лабораториски експеримент и домашна употреба за преземање на одредени течни.Завртка запечатување капак штити frome истекување.50мл шише користи за пакување на сите видови на вода агент, emulsifier, отпорност на корозија, ова шише е професионална медицина шише.Опис на Spanish Bottiglia по campioni ди flacone da laboratorio во plastica един bocca larga da 2 ml e 50 ml Paese ди produzione : CINA; Materiale : plastica Peso netto : 32 g; Contenuto della confezione : 2 x flacone ди reagente Colore principale : marrone; capacità : 50 ml Diametro interno della bocca : 20mm / 0,78' 'Dimensioni generali (circa) : 86 x 35 mm / 3.38' 'x 1.37' '(L * D).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

EMD Millipore 1.01189.1000 Доведе Borate, 1 кг
  • Свеж
Се проценува:

EMD Millipore 1.01189.1000 Доведе Borate, 1 кг

тел : 8.6 (650 г / л, H2 O, 20°C).Solubility : (25°C) растворлив.Катник Маса : 328.85 g / mol.Волуменска Густина : 3870 kg / m3 Густина : 1

DEN 489.60