• Свеж
2 Ролни Двојно Двострано Лепило Пена Лента Водоотпорен ЈП Силна Пена Двојно Двострано Лента за LED Лента Водовод 8мм х 20 милиони

2 Ролни Двојно Двострано Лепило Пена Лента Водоотпорен ЈП Силна Пена Двојно Двострано Лента за LED Лента Водовод

Buyers rating:
DEN 455.76

Од стока

Силна Адхезија : Нашите тешки сила лента се обложени со силно лепило на двете страни,може да издржи умерени тешки монтажа со долг, траен ефект.Водоотпорен Лента : Ова акрилик пена лента, со силна отпорност на влага и влажност користи запечатени пена да се изолира водената пареа и и влага,добро за двете затворен и отворен,кујна и бања.Флексибилни и Надградливоста : Со голема флексибилност,пена лента може слободно да продолжи да ги исполни вашите барања.Лесен за Користење : Не се потребни алатки.Едноставно тргни исклучите лента и се држи на површината на објектот.Кога тоа е целосно да се компресирани, тоа ќе обврзници брзо и јасно.Широк Комунални : Може да се поврзат на различни мазни и чисти површини,како што се стакло, метал, пластика, плочка, итн, совршено погодни за знаци, ѕид куки, ѕид декорација, автомобилската екранот и така натаму.Опис на производот -двојно пена еднострано лента заменува навртки, завртки, место завари, и неуредна течни лепила,елиминирање на проблеми на дупчење, нарезници и лемење оставајќи траги и расчистување. -Мора да имате во вашата лента со алатки,одговара за повеќе наврати,идеален за надворешни прикажува и други DIY проекти кои бараат екстремно stickiness.Детали : Боја : Црна, Црвена Материјал : Пена,Акрилик Ширина : 0.31 инчен Должина : 65ft Пакет Количина : 2 ролни Топло Совети : -лента, се работи најдобро по 72 часа од апликацијата.Не сноси тежина во текот на ова време. -Температурата е ниска во зима, ако не се чувствуваат многу леплива, се препорачува да се загрее со фен. -Не се предлага за заднина, ткаенини, текстура ѕидови, тули и друг груб и не-стап површина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Cricut BRAYER & МАТ СМЕНА СЕТ
  • Свеж
Се проценува:

Cricut BRAYER & МАТ СМЕНА СЕТ

Вклучени компоненти : Метал, Пластика, Гума.Пакет Димензии : 2.54 L x 19.05 H x 10.414 W (сантиметри) 10.2 x x 6.5 1.6 инчи.На

DEN 705.36