• Свеж
Хардвер Essentials 320276 Цинк 8-Куки (1-1/8-инчен) 100 Пакет

Хардвер Essentials 320276 Цинк 8-Куки (1-1/8-инчен) 100 Пакет

Buyers rating:
DEN 299.76

Од стока

Употреба во работилницата, дома или градина.Одлично за цевка или DIY апликации.Цинк-позлата обезбедува рѓа-отпор.Држи до 15lbs.Опис на производот Хардвер Essentials S-куки се одлични за реорганизирање.Да ги користите во работилницата, дома или градина.S-куки имаат поголем отвор од 8-куки.Употреба на пошироката прачки за бесење.Цинк заврши помага во спречување на ' рѓа.Достапни во повеќе големини и бои.Од Производителот 8 Куки функција дрво-завртка теми што ги направи лесно да се поправи директно во дрво или дрва за да се создаде погодно виси поени.Цинк Позлатен заврши за внатрешни работи апликации.Може да биде отворена или затворена со клешти да ја вметнете или отстраните конекција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24