• Свеж
Лили е Дома Пауза-Отпорна Пластика Стомна со Капак, Храна-Безбедно и BPA-Free, Домот и Идеален за Внатрешна или Надворешна Употреба за Лимонада, Iced Чај, Пиво или Вода (80 м

Лили е Дома Пауза-Отпорна Пластика Стомна со Капак, Храна-Безбедно и BPA-Free, Домот и Идеален за Внатрешна

Buyers rating:
DEN 2160.00

Од стока

НАПРАВИ КУЌА ДОМА : Лили Дома нуди убаво дизајниран часовници, dishware, градина декорација, и повеќе за да додадете контакт на стилот на секој дом.ЗА ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА.Уживајте во вашата омилена iced чај, лимонада, саем, коктел, sangria, сок, или едноставно iced вода со овој брилијантен стомна.Воведување на нашата нова Внатрешна/Надворешна Пауза Отпорни на Стомна.Користете покрај базенот, на патио, во дворот скара, во кујна, за што служи сок во бранч, или дури и на партиите служат за коктели или пиво.Тоа може да биде рака изми нежно, без груби абразивен детергент или перење влошки да се задржи во потрага своите најдобри.Машина за миење САДОВИ-SAFE : Пауза-Отпорна Пластика Стомна од Лили Дома е машина за миење садови-безбедно.На удобно монтирање капак помага да се задржи вашата пијалоци безбедно и го спречува spills.Дали сте во потрага за изјавата парче за вашата дневна соба или во потрага по начин за да додадете повеќе боја на вашата градина, Лили е Дом има само она што го барате!.Ова се скрши-отпорни и машина за миење садови-безбедно стомна ви овозможува да се изгледаат и се чувствуваат на вистински стакло без да се грижиш за кршење или кршејќи нив.Лили е Дома нуди убаво дизајниран часовници, dishware, градина декорација, и повеќе за да додадете контакт на стилот на секој дом.ЗДРАВ И се ОТПОРНИ на : пластични е кристално јасна и изгледа како стакло, но сепак има против рушењето, дури и ако падна на отворено.Ова јасно, издржливи стомна е одлична за партии и излети, базени, или било каде што сакате безгрижно забавни.Цврсти доволно за надворешна употреба, но сеуште прилично доволно за внатрешна забавни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Karaf Hersluitbaar 0.50 Литарски Tablecraft RGC16
  • Свеж
Се проценува:

Karaf Hersluitbaar 0.50 Литарски Tablecraft RGC16

Во Прилог Капак Има Силикони Печат Да Се Задржи Производ Свеж.Елегантна Стаклена Конструкција.Миење На

DEN 326.40