• Свеж
FASJ Палачинка Хартија Декорација, Хартија Занаети Стабилна Удобно Шарени Мека Трајни производи за Свадби за Темата Партии за Бебето Тушеви за Роденден Партии

FASJ Палачинка Хартија Декорација, Хартија Занаети Стабилна Удобно Шарени Мека Трајни производи за Свадби за

Buyers rating:
DEN 290.16

Од стока

Тоа исто така може да се користи за да се направи на сите видови на хартија ракотворби од DIY, па како да му се посветам на рацете на способност.Направен од висок квалитет на хартија, материјали, мека текстура и удобно допир.Широко се користи во различни тема партии, Нова Година партии, роденденски забави, свадби, и бебето тушеви.Постојат 12 различни бои, кои се шарени и може да се користи како партија украси.Оваа боја палачинка хартија е одличен подарок за занает љубовници, и може да создаде жив празник на животната средина.Функција : 1. Постојат 12 различни бои, кои се шарени и може да се користи како партија украси.2. Направен од висок квалитет на хартија, материјали, мека текстура и удобно допир.3. Оваа боја палачинка хартија е одличен подарок за занает љубовници, и може да создаде жив празник на животната средина.4. Широко се користи во различни тема партии, Нова Година партии, роденденски забави, свадби, и бебето тушеви.5. Тоа исто така може да се користи за да се направи на сите видови на хартија ракотворби од DIY, па како да му се посветам на рацете на способност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Палачинка Paper Material : Paper Function : Декорација Пакет Листата : 12 Тркалаат x Палачинка Хартија Декорација.

Карактеристиките

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Crepe Paper
Material:
Paper
Function:
Decoration
Package List:
12 Roll x Crepe Paper Decoration :

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24