• Свеж
Uninevp Жените Bootcut Јога Панталони Стомак Контрола Солидна Боја Bootleg Фитнес Тренингот Панталони со Висок Појас Фитнес Атлетик Leggings (XX-Large, Зелена)

Uninevp Жените Bootcut Јога Панталони Стомак Контрола Солидна Боја Bootleg Фитнес Тренингот Панталони со Висок

Buyers rating:
DEN 672.00

Од стока

Нетранспарентно јога leggings фронт со црисс крстот половината шик дизајн, што го прави повеќе секси и стилски, се комбинираат со широк корселе, да се спречи да се тркалаат надолу.Тенок одговара преку бутните и хип, малку разгореа нога отворање, прави вашите нозе да изгледаат витки и да се движат лесно, ви помага да придонесе рационализација се погледне и да го покаже најдобар облик на тело, што доведува до непоколеблив доверба.Сите што треба да направите е да се намали под знак за да се намали off.екстра панталона не ви треба.Ќе биде вашиот Најдобар Избор или за работа или повик носат, овие тренингот панталони може да бидат заменети со различни облека и чевли во сите видови на различни работни места, и брзо може да се префрлат на Вежбање Режим по вашата работа.Овие одблесокот јога панталони можат да се користат и внатрешна и надворешна активности како што се lounging, џогирање & јога.женска водат панталони секогаш се овозможи максимален комфор и breathability.Leggings, исто така, карактеристика лабава директно отвори нозе кои не се премногу лабава или тесни.исто така, овие жени е дневна панталони се одлични за топлото snuggles на студени зимски ноќи, а за да остане топло во ладно време во целина.Опис на производот : Сезона : Летни Пол : Жените Повод : Секојдневниот,Неврзан Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Цврста Стил : Случајни Затворање Тип : Еластичноста Панталона Стил : Слаби Одговара Тип : Тенок Она што ќе добиете за : 1 КОМПЈУТЕР Панталона Големина : SWaist : 62cm/24.41"Колковите : 87cm/34.25"Должина : 97cm/38.19" Големина : MWaist : 66cm/25.98"Колковите : 91cm/35.83"Должина : 98cm/38.58" Големина : LWaist : 70cm/27.56"Колковите : 95cm/37.40"Должина : 99cm/38.98" Големина : XLWaist : 74cm/29.13"Колковите : 99cm/38.98"Должина : 100cm/39.37" Големина : XXLWaist : 78cm/30.71"Колковите : 103cm/40.55"Должина : 101cm/39.76".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне