• Свеж
MIYSNEIRN 2 Пакет Бебе На Одборот Налепница за Автомобили,Висок Интензитет на Мисловните Бебе На Одборот Автомобил Налепница Љубов Нозе Безбедност Знак за Предупредув?

MIYSNEIRN 2 Пакет Бебе На Одборот Налепница за Автомобили,Висок Интензитет на Мисловните Бебе На Одборот Автомобил

Buyers rating:
DEN 215.76

Од стока

【Висок Интензитет Одделение Рефлексивни 】"Baby On Board Знак" Бебе Безбедност Знак Автомобил Налепници Потсетуваат на задните возила да држат оддалеченост.Висок retroreflective перформанси, висока осветленост, чувствувате отпорност на вода и долг животен век. 【Промовира Безбедноста во текот на Ноќта】Видлива далечина на 985 нозе.Кога ќе се вози во текот на ноќта,во близина motorist ќе остане далеку од вас или да се зголеми нивната оддалеченост, како тие да се земе навестување од автомобил рефлексивни налепница, а со тоа намалување tailgating и досаден притискаше.Светла.Може да се гледа од далечина.Енергична и многу видливи од сите агли.Не го блокира возачот визија.Стапови убаво да стакло.Отиде да автомобил се мијат по лепење овие, и тие се уште се тука. 【Трајни и Високо Лепило】рефлексивни decal е направен од висок интензитет одделение рефлексивни винил.исклучително силно лепило,Водоотпорен, сонце-заштита, fadeless.водоотпорен и останува лепило дури и по еден автомобил мие,Дури и во лоши временски услови, тоа може да се одржи висок одраз перформанси за 3-5 години. 【Долготрајна Употреба】рефлексивни налепница може да се примени и на повеќето чисти мазни површини; шлемови, мотоцикли windscreens, автомобили, камиони, задните прозорци, браници и многу повеќе.Тоа може да се користат со windows, за разлика од знаци со вшмукување чаши кои ќе се изгуби вшмукување и имаат краток животен век, додека Магнетни знаци имаат ризик од оштетување на телото боја. 【Идеален Знак】Оваа рефлексивни бебе на одборот налепница промовира свест и безбедност најдобро да се потсетуваат возачите околу вас кои не се бебињата во автомобил или топла потсетник за други возачи дека има Нов Возач.Пакет : 6.1"x7.87" Baby On Board Рефлексивни Налепница.(Безбедно возење и ви благодариме за изборот на MIYSNEIRN Знаци.).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне