• Свеж
Liftall 4T210X20 Жица Mesh Прашка, 20' Должина, VLL, 4800 lb

Liftall 4T210X20 Жица Mesh Прашка, 20' Должина, VLL, 4800 lb

Buyers rating:
DEN 15463.92

Од стока

Тип На Производ : Материјал Ракување.Пакет Димензии : 31.75 Cm L X29.21 См W X20.32 См Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 51.5 Lbs.Направени со висока затегнувачка челик мрежа и легиран челик крајот фитинзи, овие slings се широко се користи во металугрија продавници и челик складишта каде товари се рапави, топла или имаат тенденција да се намали веб slings.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне