• Свеж
Mikasol Самовила String Светла, 2 Пакети Led Самовила Светла Батерија Управувана Водоотпорен Бакарна Жица со Далечински Управувач Самовила Светла за Спалната соба. Светул?

Mikasol Самовила String Светла, 2 Пакети Led Самовила Светла Батерија Управувана Водоотпорен Бакарна Жица со

Buyers rating:
DEN 383.76

Од стока

√Светла Светулка Светла : Популарни бакарна жица ѕвездена string светла, 16 метри во должина со мали IP67 водоотпорен кутија, powered by 3 x aa батерии (не се вклучени), лесно можете да се стави било каде ви се допаѓа.И можете да го прилагодите она што облик ќе сакаат премногу. √Далечински не користете свежи и стари батерии заедно. 3. Купување АА батерии од само реномирани брендови и сигурен трговците на мало. 4. Отстранете ги батериите од батеријата случај ако производот не е во употреба. 6. Проверете ги вашите батерии пред да ја инсталирате, престанете да го користите ако најдете каква било штета или протекување знаци на батерии.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња
  • Свеж
Се проценува:

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња

Вклучува хартија меша стап.Вклучува атрактивна, обновливи калај.Избрани алатки за цртање за широк спек�

DEN 670.80