• Свеж
Една Бела Casa Племенски Триаголници Сет од 2 Pillowcases од OBC, Стандард 20x 30, Црна

Една Бела Casa Племенски Триаголници Сет од 2 Pillowcases од OBC, Стандард 20x 30, Црна

Buyers rating:
DEN 2380.80

Од стока

100% Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Материјал : супер меки микрофибер.Печатење : супер меки 6 боја процес.Сет вклучува две стандардни pillowcases.Големина : стандард големина (20 х 30).ОДРЕКУВАЊЕ : перница не се Вклучени.Засили симпатична фактор на вашата постелнина со овој умен сет на две pillowcases од Bentin Дома Декор!Совршен акцент на било оркестарот, овие мека и атрактивни pillowcases ќе биде фокусна точка во вашата спална соба.Направени на пријатна бранеа микрофибер, овие pillowcases, не само што изгледаат одлично, тие се, исто така, функционални, и лесно да се грижи за.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне