• Свеж
DALIX Персоналните Шопинг Tote Торба лопез и од неодамна Нане Зелена Почетна Zippered Писмо A-Z

DALIX Персоналните Шопинг Tote Торба лопез и од неодамна Нане Зелена Почетна Zippered Писмо A-Z

Buyers rating:
DEN 454.80

Од стока

100% Памук.КАРАКТЕРИСТИКИ : Прилагодено Везени Писмо во Нане Зелена, Zippered Врвот Оддел, се Отвори Пред Џеб, 9" Капка Рачки.ГОЛЕМИНА на : 22. (Должина) X 16 во. (Висина) X 6 во. (Длабочина).МАТЕРИЈАЛ : 12 мл.Памук.ЗАТВОРАЊЕ : Патент.БОЈА : Нане Зелена / ПИСМО ДИЗАЈН : A.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне