• Свеж
1962 година IBM Електрични Typewriter: Bernardino Господар Печатач Венеција, IBM Печати Ад

1962 година IBM Електрични Typewriter: Bernardino Господар Печатач Венеција, IBM Печати Ад

Buyers rating:
DEN 204.00

Од стока

Ова е оригинална печати ад " од 1962 година. Огласувачот : IBM.Ад Големина : 10.0" x 13.0".Печати ад е изборот парче на рекламирање.Не сте купување на дијаманти, автомобили, возови, камери или што и да е сликата во рамките на печатење себе.Во комбинација испорака на сите реклами од Relic Paper.Ова е оригинална печати ад " од 1962 година. Печати ад е изборот парче на рекламирање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне