• Свеж
Aurifil Mako Памук Конец Солидна 50wt 1422yds Многу Темно Маслиново

Aurifil Mako Памук Конец Солидна 50wt 1422yds Многу Темно Маслиново

Buyers rating:
DEN 345.12

Од стока

100 Percent долго главен mercerized Египетски Памук.За машина за вез, quilting и Serging.Голем гајтанот. 100percent долго главен mercerized Египетски памук.За машина за вез, quilting и serging.Голем гајтанот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ПСО 7277 01 Луксузни Torchon Чипка
  • Свеж
Се проценува:

ПСО 7277 01 Луксузни Torchon Чипка

Луксузна torchon чипка.На привлекување на torchon чипка лежи во неговата едноставност и шарм.Тоа е често се нап

DEN 1652.40