• Свеж
Mentholatum Lidocaine Мраз со Ментол Болка Ослободување Гел за Максимална Сила Двојна Акција Numbing & Ладење, 2.7 Оз

Mentholatum Lidocaine Мраз со Ментол Болка Ослободување Гел за Максимална Сила Двојна Акција Numbing & Ладење,

Buyers rating:
DEN 232.08

Од стока

Mentholatum Lidocaine МРАЗ Болка : Lidocaine 4% и Ментол 1% за Двојна акција numbing и ладење.Desensitizes интензивираа нерви со уникатен систем за ладење агент за екстра благотворно олеснување.Брзо дејствување болка за грбот, вратот, рамената, рацете и зглобовите, колена, лакти, стапалото, глуждот и нозе!.Удобен 2.7 мл Гел Шише со не-мрсна формула за лесна апликација.Mentholatum Lidocaine МРАЗ : 2.7 оз Lidocaine 4% и Ментол 1% за Двојна акција numbing и ладење.Desensitizes интензивираа нерви со уникатен систем за ладење агент за екстра благотворно олеснување.Брзо дејствување болка за грбот, вратот, рамената, рацете и зглобовите, колена, лакти, стапалото, глуждот и нозе!Удобен 2.7 мл Гел Шише со не-мрсна формула за лесна апликација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне