• Свеж
Vivotek IB9387-H 5MP IR Отворено Мрежа Куршум Камера со 3.6 mm Фиксен Објектив

Vivotek IB9387-H 5MP IR Отворено Мрежа Куршум Камера со 3.6 mm Фиксен Објектив

Buyers rating:
DEN 18117.12

Од стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 30 fps @ 2560x1920. H. 265 Технологијата За Компресија. 3.6 мм, Фиксни Фокални.SNV (Врховен Ноќ Видливост) за Услови на слаба Светлина.Времето-доказ IP66, IP67 и Вандалот-доказ IK10-номинална Домување.На IB9387 е серија на отворено куршум мрежа камери понуда до 30 fps @ 5-Мегапикселна или 60 fps @ full HD сензор со врвен квалитет на сликата на сите резолуции или рамка стапки.Кој VIVOTEK технологија, IB9387 серија е способен за снимање на висок квалитет на слики, дали во висок контраст или слаба светлина средина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне