• Свеж
Поставете огледало база плочи Golf II 1983-1991

Поставете огледало база плочи Golf II 1983-1991

Buyers rating:
DEN 724.56

Од стока

Производителот гаранција може да не се применува.Подготвени направени за Фолксваген Голф II.Направени од highworthy ABS пластика.Спортски изглед.Поставете огледало адаптери Фолксваген Голф II 85-92 за неколку огледала Забелешка : Мора да се прска во боја на телото.Доаѓа во основната боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња
  • Свеж
Се проценува:

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња

Вклучува хартија меша стап.Вклучува атрактивна, обновливи калај.Избрани алатки за цртање за широк спек�

DEN 670.80