• Свеж
Kempston 411411 Реверзибилна Прозорец Sash & Вратата Собранието 1/2-Инчен Месо Тело, 1-3/8-Инчен Дијаметар На Сечење, 1-3/4-Инчен Сечење Должина

Kempston 411411 Реверзибилна Прозорец Sash & Вратата Собранието 1/2-Инчен Месо Тело, 1-3/8-Инчен Дијаметар

Buyers rating:
DEN 810.24

Од стока

Prefessional Одделение.C3 или C4 Премиум Карбид.Не-Стап Слој.Анти-Провизиите Дизајн.В.N.В.Прецизност Земјата.Од Производителот Kempston Corporation резерви ќе сигурен карбид рутер малку дизајнирани да ги задоволат потребите на сериозни woodworker.Најновата производна технологија комбиниран со материјали од врвен квалитет се задржи Kempston како врвен избор за woodworkers.Kempston рутер битови се бланширан од цврсти челични прачки и да се основа од страна на прецизност ЦПУ (Компјутер Нумеричка Контрола) машини за производство високи перформанси индустриски одделение рутер битови.Секоја фаза на производството квалитет контролира со цел да се обезбеди сигурен, долготрајни рутер битови и за одржување на високи стандарди Kempston има за нејзиниот производ.Kempston рутер битови се C-3 или В-4 одделение премиум волфрам micrograin карбид.Оваа парична казна жито карбид им овозможува на мелење на подолг сечење на работ на животот.Kempston карбид совети се дизајнирани со совршена смолкнување агол за парче преку дрво за брзо и лесно чип отстранување.Kempston рутер битови 3/4 инчи во дијаметар на сечење и поголеми се дизајнирани со чип-ограничување стил да се спречи провизиите обезбедување на подобра рамнотежа и побезбедна употреба.Kempston рутер битови се обработуваат со топлина-отпорни не-стап слој, кој го намалува триењето и ја прави смола отстранување полесно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24
CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња
  • Свеж
Се проценува:

CRETACOLOR Artino Цртање Сет, 10 Парчиња

Вклучува хартија меша стап.Вклучува атрактивна, обновливи калај.Избрани алатки за цртање за широк спек�

DEN 670.80