• Свеж
Rocinha Hanukkah Украси Ѕвездата на Давид Светла String, 10 ft 30 Led диоди Judaical Стил Ханука Светла Украси за Еврејски Јудаизмот, Оркестарот Пасха/Hashanah/Shabbat/Rosh Hashana (Сина)

Rocinha Hanukkah Украси Ѕвездата на Давид Светла String, 10 ft 30 Led диоди Judaical Стил Ханука Светла Украси

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

★ЛЕСНО КОРИСТЕТЕ & 8 ОСВЕТЛУВАЊЕ РЕЖИМИ ЗА ИЗБОР : Секој клик на копчето на батеријата кутија се сврти кон осветлување на владата што е опишано на површината на батеријата кутија.Можете исто така да го далечинскиот управувач се сврти кон осветлување на владата. 8 осветлување режими за избор. ★БЕЗБЕДНОСТ КОРИСТЕТЕ & HANUKKAH СВЕТЛИНА ОРКЕСТАРОТ : за Време на осветлување, бакарна жица никогаш нема да одат на топло и да се биде безбеден.Батеријата кутија потреби 3 АА батерии за напојување.Hanukkah светлина string ќе се создаде Еврејски стил во затворен или опфатени на отворено. ★ВИ ДАДЕ УНИКАТНА УМЕТНОСТ ЗА ХАНУКА УКРАСИ : Еврејската светлина string како единствена вештини за користење на да ги красат просторот и нека место повеќе и повеќе прекрасно! (Пакет не вклучуваат АА батерии). ★ЗА ХАНУКА СВЕТЛИНА STRING : На Ханука фестивал светлина се состои од 9.7 ft сребро-обложено бакарна жица & 30 компјутери 1.18"х 1.18" ПРЕДВОДЕНА hexagram.На бакарна жица е долга-трајни & исполнува IP64 водоотпорен. (Батеријата кутија не е водоотпорен.). ★НАЈДОБАР HANUKKAH ПОДАРОК : Тоа е најдобар подарок за деца, пријатели и семејства во Hanukkah, Пасха, Hashanah, Shabbat.Ѕвездата на Давид string светла со зимски снегулка елементи прави својата уникатна убавина.Совршена декорација Ѕвездата на Давид string светлата е bendable & флексибилни, што може да влијае на тоа што сакате.Кога го користите acorn светлина string го одликува било објект, својата жици ќе бидат скриени.Водоотпорен acorn светлина string На бакарна жица е долга-трајни и ги исполнува IP64 водоотпорен кои се вклопуваат за надворешна & внатрешна употреба, ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите.Одговара за прилики, Тоа е совршен за клубови, пабови, барови, банкет, свадби, партии, дома, итн.Светлото може да омекне и топла соба со додавање на еден магичен и магијата на местото каде што сакате да ги красат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне