• Свеж
Универзална мултифункционален бебе шетач торба, Го торба, отстранлив торба, складирање торба, виси автомобил торба, пелена торба, чаша вода, млеко шише, мобилен тел?

Универзална мултифункционален бебе шетач торба, Го торба, отстранлив торба, складирање торба, виси автомобил

Buyers rating:
DEN 1322.40

Од стока

Производ големина : должина 31 см, ширина и 15 цм, висина 20 см.Донесе се што ви треба!Како мајка, знаеме дека имаш повеќе "работи" во кошничката за вас и вашата прекрасна бебе - играчки, duckbill чаши, книги, копчиња, мобилни телефони, пијалаци, грицки, пелени, итн..ние направивме крајната универзална количка за складирање торба за вас да се направи полесно за вас да одиме во градови и градови, патување во аеродром и одите на шопинг и пешачење!Со нашите луксузни шетач за складирање торба, можете лесно може да го најдете она што ви треба!.Совршен за вашиот зафатен живот!Како единствен и значаен мајка, ние се надеваме да се направи вашата работа полесна.Со нашата напредна шетач за складирање багажник, ова е одличен шетач додаток.Сè што ви треба е да се задржи нешта уреден и чист. 600 D ткаенина, трајни, водоотпорен, 5 кеси Мултифункционален торба може да се користи како торба, количка торба, креветчето торба и автомобил задните стол торба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне