• Свеж
2.5 Дијаметар, Хартија Тежина Стил Десктоп 4X Моќ Зголемувачот, Направен Од Јасно Акрилик

2.5 Дијаметар, Хартија Тежина Стил Десктоп 4X Моќ Зголемувачот, Направен Од Јасно Акрилик

Buyers rating:
DEN 2304.00

Од стока

2,5-инчен дијаметар леќа со 4x зголемување за 400% поголем гледање на објекти. 4 X Зголемување.Убава Стил.Мулти-функционални зголемувачот - може да служи како визуелна помош алатка, како и на хартија тежина.Супериорен Квалитет.Оваа Купола Зголемувачот Е Домот Во Тоа е Едноставност.Ќе Користете Го Секојдневно За Сите Вашите Блиски Работа.Таа Има 2,5" Дијаметар на Леќата, И Севкупните Мерки : 65 X 65 X 46mm.Кога Не Е Во Употреба За Зголемена, Тоа Исто Така Го Прави Стилски Paperweight. 2,5-инчен дијаметар леќа со 4x зголемување за 400% поголем гледање на објекти 4 X Зголемување Убава Стил Мулти-функционални зголемувачот - може да служи како визуелна помош алатка, како и на хартија тежина Супериорен Квалитет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Облека Кука Polbras-Хром Еден
  • Свеж
Се проценува:

Облека Кука Polbras-Хром Еден

Mintcraft Потпис Pb / Chrome Еден Облека Кука L815426 B10 SOUNDBEST INT / КИНА.Истакнува : Еден облека Хром финиш Сокриени мо�

DEN 354.24